צוות המדריכות

אפרת בללטי

אפרת בללטי

אפרת בללטי | בעלת סטודיו דרך הפילאטיס, מדריכת פילאטיס משנת 2003
אפרת בת 38, אמא לגל בן שנה, מתגוררת במושב בית נחמיה.
לאחר שנים של תרגול יוגה ביפן הרחוקה והתחברות לעבודה עם הגוף כשער לנפש קיבלתי החלטה לפתח את הנאת חיי למקצוע.
בארץ נחשפתי לשיטת הפילאטיס אצל דליה מנטבר, בשיתוף עם וינגייט הוסמכתי למדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים. לאחר הלימודים התחלתי את עבודתי כמדריכה. החיבור לאנשים היה חזק, בחוויית ההדרכה התאהבתי ולעבודת הגוף התמכרתי. הכמיהה לדעת עוד אודות הגוף הובילה אותי ללימודים אצל דרור רז, קורסי הכשרה לנשים בהריון, בעיות יציבה, אנטומיה וכו'.
תוך כדי למידה והדרכה הגשמתי את חלומי ופתחתי את סטודיו "דרך הפילאטיס", בוא אני מלמדת אנשים רבים את הדרך לגופם כדרך חיים בריאה וחכמה לריפוי הגוף-נפש. מכאן גם השם "דרך הפילאטיס", DO ביפנית- pilates do, כמו ג'ו דו , קראטה דו.
DO הסימנית היפנית פירושה דרך , במובן העמוק של המילה כדרך חיים.
החיפוש נמשך ויום אחד צילצלה אלי חברה ואמרה לי: "מצאתי את מה שאת מחפשת". כך הכרתי את שיטת STOTT PILATES בהדרכתה של דניאלה מלאך. שם הרגשתי שמצאתי את מקומי, עברתי שוב את כל ההכשרות מהתחלה וזו הייתה אהבה ממבט ראשון. מאז ועד היום המדריכות בסטודיו מאמנות בשיטת STOTT PILATES, שיטה מדויקת ועוצמתית שמצליחה- וכולם מצליחים בה!
במקביל לפילאטיס הכמיהה לדעת את הגוף בערה בי והוספתי את תחום המגע. למדתי ארבע שנים, טיפול בתנועה ומגע בשיטת בחט- שיטה רחבה,עם כלים רבים לעבודת הגוף בשיקום, בהריון, בעיות יציבה, כאבי גב, מפרקים וכו'. הטיפול במגע ותנועה השלים את הפילאטיס , האימון והטיפול ניפגשו והגוף שמח.
מעבודת הגוף השתחררה הנפש והתחלתי לחפש את המילים כך הגעתי לגשטלט– גופנפש.
כיום חוגגת עשר שנים מענגות של עבודת גוף נפש עם אנשים מאושרים, וזה עושה אותי שמחה.

 

נטלי סולומון

נטלי סולומון

נטלי סולומון
למדתי בין השנים 2007-2008
אני באה מתחום הריקוד ובגיל 23 הפסקתי לרקוד ארבע שנים. בעזרת שיקום הגוף בפילאטיס חזרתי לרקוד.
הכשרתי היא פילאטיס מיזרן היבט ספורטאי ושיקומי פילאטיס מכשירים ,שיקום,"אורביט" trx'
לאחר שנתיים של לימודים במרכז סטוט לפילאטיס היחידי בארץ, שלוחה של המרכז הכי גדול בעולם ללימודיי פילאטיס, נבחרתי מתוך עשרות מדריכות ללמד ולהיות מדריכה במרכז ההכשרה של סטוט.
בארץ אני מלמדת כבר במשך שש שנים, מה שמקנה לי את המיומנות ה"רנטגנית" לשיקום והדרכת האנשים ולעתים אני אף מעבירה שיעורים למדריכים בלבד.

 

 

 

 

 

שירה בונומו אשרם

שירה בונומו אשרם

שירה בונומו אשרם
מדריכת פילאטיס מזה 10 שנים: מכשירים ומזרן בהנחיית דליה מנטבר בשיטוף עם וינגייט,
מזרן IMP והתמחות בשיקום פציעות ואוכלויות מיוחדות ISP בשיטת STTOT PILATIS בהנחיית דניאלה מלאך
את דרכי לתחום מצאתי בעקבות אהבתי לספורט.
מאז ומעולם היתה לי זיקה לתנועה וקשר הדוק עם הגוף. אהבתי את התחושה וההשפעה על הגוף והנפש, הרגשתי את השינויים הפיזים והרוחניים שזה יוצר והתחברתי מאוד.
מכאן, נוצרה בי הכמיהה והרצון לתת את זה לאחרים ולנסות להעביר את אותן תחושות עמוקות לאנשים שרוצים וצריכים.

 

 

 

 

ליז ויצמן

ליז מדריכת פילאטיס בשיטת סטוט פילאטיס. סיימה את הכשרותיה בשיטת סטוט פילאטיס מזרן(IMP), ריפורמר(IR), קאדילק, קשתות וכיסא(ICCB), פציעות ואוכלוסיות מיוחדות(ISP), התמחות שיקומית מזרן ואביזרים במרכז ההכשרה של דניאלה מלאך.

לעולם הפילאטיס נחשפה בעקבות המלצה על "הקוסמת" דניאלה מלאך. מהרגע הראשון התאהבה בשיטה וביחס האישי למתאמן, ומאותו מפגש בסטודיו עברה ליז הכשרות בתחום הפילאטיס השיקומי ובסדנאות מגוונות בסטודיו.

מתחילת דרכה המקצועית ועד היום נוכחת ליז להאמין ולהרגיש את השינוי מבפנים, ובדרכה מעבירה את ההרגשה למתאמניה